Pervedimai per šventes 2018

Pervedimai per šventes 2018 (Kalėdas)

Jeigu planuojate vykdyti mokėjimus šventiniu 2018 metų laikotarpiu, tai reikėtų rinktis alternatyvius pinigų siuntimo būdus, kadangi SEPA pervedimai pateikti nuo gruodžio 21d. 16:00 bus vykdomi tik gruodžio 27 dieną.

Pervedimai per šventes

Kaip ir kiekvienais metais, SEPA pervedimus apdorojantys bankai nedirba abi Kalėdų dienas ir Kūčių dieną. Taip pat sutampa, kad gruodžio 22 ir 23 dienos yra savaitgalis, kai mokėjimai taip pat nėra vykdomi.

Jeigu pervedimą Kalėdų metu norite atlikti banko viduje (pvz. Swedbank > Swedbank; SEB > SEB), tai jie bus įvykdyti ir šventinių dienų metu.

Bankomatų veikla, atsiskaitymas kortelėmis ir pirkimas internetu nebus sutrikdytas (veiks įprastai).

Momentiniai ir kiti mokėjimai

Jeigu pinigus siųsite iš Paysera į Swedbank, arba Paysera > SEB, pinigai bus įskaityti per 20 sekundžių net ir švenčių dienomis bei savaitgaliais, kadangi Paysera, SEB ir Swedbank teikia momentinių mokėjimų paslaugą (papildomai nieko daryti nereikia, tiesiog vykdyti įprastinį SEPA mokėjimą).

Jeigu tokios galimybės nėra ir pervedimą būtina atlikti iki gruodžio 27, pinigus galite persiųsti per Revolut, Western Union arba TransferWise.

Registruojantis pirmą kartą į TransferWise jūs po pervedimo atgausite ~10€ (arba 10GBP), taigi, pirmas pervedimas jums nieko nekainuoja (ir dar lieka, jeigu vedate mažiau, nei 3000€).