Swedbank SWIFT kodas – HABALT22

Swedbank SWIFT logo

Lietuvos Swedbank SWIFT kodas

HABALT22

Latvijos Swedbank SWIFT kodas

HABALV22

Estijos Swedbank SWIFT kodas

HABAEE2X

Kas tas BIC?

SWIFT ir BIC kodai turi tokią pat reikšmę. Kitose šalyse jie turi reikšmes CHIPS, NCC, BSC, IFSC. Pirmi keturi SWIFT/BIC kodo skaičiai yra banko kodas (HABA), toliau eina šalies kodas (LT, LV arba EE), paskutiniai du skaičiai arba raidės nurodo regioną (Swedbank Baltijos šalys nenaudoja šios reikšmės, todėl galima rašyti XX, XXX arba palikti tuščią).

Paprasčiau: SWIFT = BIC

BICBusiness Identifier Code
SWIFTSociety for Worldwide Interbank Financial Telecommunication

Lietuvos Swedbank banko kodas – 73000

Latvijos Swedbank banko kodas – HABA

Estijos Swedbank banko kodas – 22

Swedbank pavedimų laikas

Swedbank pinigų pavedimo įvykdymo laikas gali skirtis priklausomai nuo pinigų siuntėjo arba gavėjo banko.

Kai jūs darote pavedimą iš Swedbank lietuviškos banko sąskaitos į kito asmens Swedbank lietuvišką sąskaitą – pinigus kitas asmuo gaus tą pačią dieną (ir savaitgaliais, ir švenčių dienomis), nes pinigai pervedami banko viduje.

Kai jūs darote pavedimą iš Swedbank lietuviškos banko sąskaitos į kito asmens lietuvišką sąskaitą (SEB, Luminor, kredito unijos, ŠB, Medicinos banko) – pinigus kitas asmuo gaus tą pačią darbo dieną, jeigu spėsite Swedbank pavedimą pateikti iki 16:00 valandos (darbo dienomis). Jeigu pervedimą Swedbank pateiksite vėliau nei 16:00 valandą, pervedimas gavėjui bus įskaitytas kitą darbo dieną.

Jeigu pervedimas vydomas iš momentinius mokėjimus aptarnaujančių bankų (pvz. SEB arba PaySera Lietuvoje), pinigai į jūsų sąskaitą Swedbank bus įskaityti per 20 sekundžių (ištisus metus, visą parą, net ir švenčių dienomis).

Informacija atnaujinta: 2018 gruodžio 17, 17:00

Daugiau apie pervedimus skaitykite Swedbank puslapyje: kasdienių paslaugų aprašymai

Swedbank pavedimai

Jeigu mokate Swedbank mėnesinį mokestį, Swedbank jums leidžia vykdyti neribotą skaičių SEPA pervedimų ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje (eurais, žinoma).

Swedbank istorija Lietuvoje

Lietuvoje po Nepriklausomybės atgavimo buvo atidaryta nemažai komercinių bankų, bet tuo metu vis dar veikė Lietuvos taupomoji kasa (su knygelėmis apie indėlių judėjimą). Vėliau jis buvo pervadintas Lietuvos taupomuoju banku (LTB), kurį vėliau įsigijo Estijos Hansabankas, o 2007 visą Hansabank nupirko Švedijos Swedbank.

Gal turite daugiau įdomių faktų apie Swedbank? Rašykite Facebook per Messenger (BankoKodas.lt), pasidalinsime jais su kitais lankytojais 🙂


37 komentarai apie “Swedbank SWIFT kodas – HABALT22

 1. Sveiki, noriu prisiregistruoti etsy.com svetainėje, ten prašo swift ir bic kodų. Tai swedbank čia tas pats kodas ar ne? Ir Iban kodas, tai bus mano kortelės numeris nurodytas ant kortelės?

  • Sveiki. Taip, BIC ir SWIFT yra tas pats kodas: HABALT22. O IBAN numeris yra jūsų banko sąskaitos numeris, kuris yra šio formato: LT94 7300 0001 0005 0005.

  • Sveiki. Lietuvos bankai nenaudoja routing numbers. Jeigu Paypal tai privalomas laukas jums, tai gali būti, jog jūs užsiregistravote kaip UK gyventoja.

 2. Sveiki

  Noriu persivesti is prancuzijos banke esancios saskaitis i savo lietuviska saskaita. Pradejus daryti pavedima sistema praso 6 skaitmenu banko kodo. Cia tikriausiai reiktu kreiptis i prancuzu banka. Gal kas esate susidure su tokia situacija

  • Labas vakaras. Darant SEPA pervedimą, turėtų užtekti sąskaitos numerio IBAN formatu, Swift (BIC) kodo ir gavėjo vardo pavardės. Lietuvos banko kodai sudaryti iš 5 skaitmenų, bet jis reikalingas tik darant pervedimus Lietuvoje. Galbūt jūs pasirinkote vietinį pervedimą Prancūzijos viduje?

 3. Sveiki. Mano draugas is USA nori man pervesti pinigu, taciau jis manes praso routing number, nors cia matau kad musu bankai jo nenaudoja. Swedbank svetaineja radau jam pavyzdi, bet vistiek jam nepavyksta. Kas gali buti ne taip ir kokios tada papildomos info jam reiketu suteikti?

  • Sveiki. Bankai naudoja bankus korespondentus pervedimams USD valiuta. Tad ir routing number (ABA/FED) turėtų būti naudojamas banko korespondento.

   Bankas korespondentas:
   Wells Fargo Bank NA, New York
   SWIFT: PNBPUS3NNYC
   FED/ABA Bank code: 026005092

   Gavėjo bankas:
   „Swedbank“, AB
   Konstitucijos 20A, Vilnius
   SWIFT: HABALT22

 4. Sveiki, mano tėtis man nori pervesti iš Vokietijos y Lietuva pinigus ir prašo parašyti Habalt22××× kažkokių trijų skaičių, tai iš kur man juos gauti??

 5. Noriu pervesti iš savo HSBC sąskaitos (JK) pinigų (£1000) į lietuvišką sąskaitą Swedbank. Kiek man kainuos pervedimas, jei HSBC ima £4 mokestį? Ačiū.

  • Pinigų įskaitymas užsienio valiuta (GBP) Swedbank ~1,5€, tai tokia ir kaina. Atminkite, kad bankas ganėtinai daug atskaičiuos už valiutos keitimą į EUR, bet tai jūsų sprendimas 🙂

 6. Sveiki! Noreciau pervesti pinigu is Amerikos per Western Union i mamos SWEDBANK saskaita Lietuvoje. Western Union praso TIK saskaitos numerio… Ar tai tikrai pakankama informacija? Aciu!

  • Sveiki. Europoje SEPA pervedimams IBAN formato sąskaitos numeris yra pakankamas. Bet dėl Lietuvos Swedbank, reikėtų teirautis banko. Pinigus, kaip suprantu, vesite USD, todėl EUR pervedimno taisyklės nebus taikomos.

   Jeigu Swedbank nesutiks įskaityti pinigų į gavėjo sąskaitą, jie bus grąžinti Western Union, todėl reikėtų pasirūpinti tinkamais savo kontaktais WU pusėje.

 7. Sveiki noriu pervesti GBP is lietuviskos saskaitos i angliska.pirma karta tai darau. Turiu gavejo varda, saskaitos nr. ir sort code nr. Kaip man tai padaryti?

  • Sveiki. Renkatės tarptautinį mokėjimą ir užpildote duomenis. Bet aš siūlyčiau naudotis Revolut arba bent jau Paysera. Taip ne tik sutaupysite pervedimo mokesčio sumą (apie 13eur), bet ir valiutos konvertavimo kursas bus geresnis (kuris padės sutaupyti dar apie 1,9% nuo visos vedamos sumos, jeigu keisite iš EUR į GBP).

 8. Gal kas žinot ir galit padeti ir kaip elgtis kai neaisku kur dingo iš Swedbanko į RevolutPayments UAB sasakaita pervesta suma ,gal kas kontaktus turit nes ofise darbuotoju nėra ,dirba nuotoliniu būdu.Is anksto dėkoju .

  • Skambinkite į Swedbank darbo dienomis. Pinigai niekur nedingsta. Tuo labiau iš Swedbank į Revolut jie nukeliauja visą parą per kelias sekundes. Aš darau prielaidą, kad joks mokėjimas iš Swedbank nebuvo išsiųstas. Dažna praktika, kai aferistai klastoja mokėjimo dokumentus.

Parašykite komentarą