Apple Pay su Revolut jau veikia!

Šiandien, birželio 26 dieną, Revolut paskelbė, kad nuo šiol visi VISA korteles turintys klientai 28 šalyse galės naudotis Apple Pay paslauga. Tai yra pirmas finansinių paslaugų teikėjas, kuris įgalino VISA mokėjimus su Apple Pay Lietuvoje. Ar tik nebus strateguota naujieną paleisti anksčiau, nei Swedbank liepos 2 dienos programėlės atnaujinimas?

Apple Watch, MacBook ir t.t.

Mokėjimai veiks visuose iPhone telefonuose, Apple Watch, MacBook, iPad ir iMac įrenginiuose. Išimtinai paslauga galės naudotis tik VISA kortelių turėtojai, o atsiskaityti galės visur internete ir fizinėse vietose, kur priimami bekontakčiai mokėjimai.

Saugumą užtikrins biometriniai duomenys

Pametus ar kitaip praradus iPhone ar Apple Watch bus galima blokuoti tiesiog Apple Pay, tam nereikės blokuoti VISA kortelės. O patvirtinti mokėjimus bus galima naudojant Face ID, Touch ID ar paprasčiausią telefono atrakinimo kodą.

Tai nėra tik Revolut sprendimas, VISA su Apple Pay paslaugą paleido Lietuvoje, o iš viso mokėjimai naujai įjungti yra 12 šalių.

Revolut (@RevolutApp) Tweeted:
🙌🏻 You can now use Revolut with Apple pay in Bulgaria, Croatia, Cyprus, Estonia, Greece, Latvia, Lithuania, Malta, Portugal, Romania, Slovakia and Slovenia. https://t.co/Lm1lmc79nA https://twitter.com/RevolutApp/status/1143797615491985408?s=17

Parašykite komentarą