Revolut: Lietuva ar Jungtinė Karalystė?

Po to, kai Revolut paskelbė, jog dėl Brexit Lietuvos klientus perkels į lietuvišką įmonę, tarp daugelio klientų kilo sumaištis ir klausimas: kokios įmonės aš dabar esu? Lietuvos ar Juntinės Karalystės? Ypač dėl to susirūpino gaunantys neaiškias pajamas arba kurių sąskaitos yra po antstolių padidinamuoju stiklu.

Įsijunkite Revolut programėlę ir ten nueikite į savo sąskaitos duomenis, jeigu matote IBAN numerį, kuris prasideda LT – tai dar nereiškia, jog jūsų Revolut balansas gali būti pasiekiamas anstolių ar kokių nors Lietuvos finansinių institucijų.

Jūsų banką nurodo BIC kodas, tai yra Bank Identification Number. Jeigu jis yra REVOGB21 (arba kažkas REVOGBxx), jūsų sąskaita yra laikoma Jungtinės Karalystės Revolut Ltd.

Naujos Revolut sąlygos Lietuvos rezidentams

Revolut sąlygose nurodyta:

Jeigu prisiregistravote Revolut naudodami lietuvišką adresą nuo 2019 spalio 15 (20:00val), jus aptarnauja Revolut Lietuva.

Jeigu prisiregistravote Revolut iki 2019 spalio 15 (20:00val), tuomet jums galioja Jungtinės Karalystės revolut Ltd taisyklės ir sąlygos. Bet jeigu gavote laišką apie perkėlimą į Revolut Lietuva – jums taikomos Revolut Lietuva taisyklės ir sąlygos.

Naujoji įmonė, kuri aptarnaus Lietuvos klientus yra Revolut Payments UAB, reg. nr. 304940980, įsikūrę Lvovo g. 105A, Vilniuje.

Antstoliai? Taip

Taigi, jūsų sąskaitos Revolut Lietuva bus pasiekiamos ne tik antstoliams, bet ir skolų nurašymui valstybės vardu (pvz. skola Sodrai, baudos už greičio viršijimą ir pan.)

Yra kitų alternatyvų. Pavyzdžiui – N26, kurio registracija galima gyvenant Vokietijoje, bet viskas netgi geriau nei Revolut. Arba Monese, kuris vis dar yra nepasiekiamas Lietuvos antstolių, bet yra žymiai brangesnis, nei Revolut.

Moralas

Skolas grąžinti reikia. Jos niekur nedings ir vilksis visą gyvenimą. Svarbiausia yra kalbėtis su antstoliais (nors ir kokie jie arogantiški atrodytų). Supraskite, jie tiek tikrų ir išgalvotų liūdnų istorijų prisiklauso, kad jau nebežino kuo tikėti.