Minimalus banko paslaugų mokestis "Swedbank", SEB ir DNB

Minimalus banko mokestis

Primenu, kad jau pats laikas pasirinkti vieną Jums reikalingą pagrindinį banką, nes už banko paslaugas teks mokėti keliskart daugiau. Trys didieji Lietuvos komerciniai bankai paskelbė, koks bus minimalus banko mokestis.

Kada įsigalioja?

Naudingiausia bus pasirinkti ir pasilikti vieną pagrindinį banką (pvz. tą, kuriame turite paskolos sutartį), o kitose kredito įstaigose kuo skubiau užsidaryti sąskaitas. Kai kurie bankai vien už jūsų turimas sąskaitas skaičiuos 0,7€ mokestį per mėnesį kiekvienai sąskaitai.

DNB nauji įkainiai jau įsigaliojo (2016.11.01), tad visi klientai moka ne mažiau 0,8€/mėn už visas turimas sąskaitas. Mokesčio nemokėsite pasirinkę paslaugų planą.

Swedbank mokestį taikys nuo 2017.01.01. Šiame banke už kiekvieną sąskaitą mokėsite po 0,7€/mėn. Pasirinkę paslaugų planą, mokėsite tik plano mokestį.

SEB naują kainodarą taikys nuo 2017.02.01. Kaip ir Swedbank, teks mokėti po 0,7€/mėn už kiekvieną banke turimą sąskaitą. SEB bankas klientams taip pat siūlo paslaugų planus, kurie apima visas sąskaitas.

Ką duoda planas?

Bankų siūlomos planų kainos skirtingos ir priklauso nuo to, kokia Jūsų socialinė padėtis ir kitos aplinkybės. Jaunimas ir senjorai mokės iki 1€/mėn, o kai kuriais atvejais – 0€. Dirbantieji ir/ar gaunantys nuolatines pajamas – nuo 0,9€ iki 1,5€ per mėnesį (priklausomai nuo banko).

Dažniausiai plano mokestyje jau yra įskaičiuotas grynųjų pinigų nemokamas nuėmimas 550-580€/mėn, debeto kortelė (VISA arba MasterCard), nemokami ir neriboti pervedimai į visus Europos Sąjungos ir EEE bankus EURAIS bei nemokamas pinigų įskaitymas į sąskaitą (įplaukų administravimo mokestis).

Tiesa, galite pasidomėti, ką siūlo kiti. Paysera Jums duos ir kortelę, ir IBAN sąskaitą (galėsite gauti atlyginimą), o Citadele bankas leis pasiimti 700€ nemokamai Citadele ženklu pažymėtuose bankomatuose (paslaugų paketo kaina 1€/mėn).

Pasiskaičiuokit, kiek Jums kainuos turėti sąskaitas visuose bankuose 🙂

Nuorodos į planų aprašymus

SEB

https://www.seb.lt/atnaujinti-seb-paslaugu-planai

Swedbank

https://ib.swedbank.lt/private/home/important/pricingAgreement

DNB

https://www.dnb.lt/lt/paslaugu-krepseliai

Citadele

https://www.cblbank.lt/apps/pages/citadele-card?utm_source=citadele&utm_medium=ikona&utm_campaign=PBO_LT&_ga=1.205044944.131321789.1481296785

Laimingų Naujųjų metų!

 

Parašykite komentarą