Swedbank SWIFT kodas – HABALT22

Swedbank SWIFT logo

Lietuvos Swedbank SWIFT kodas

HABALT22

Latvijos Swedbank SWIFT kodas

HABALV22

Estijos Swedbank SWIFT kodas

HABAEE2X

Kas tas BIC?

SWIFT ir BIC kodai turi tokią pat reikšmę. Kitose šalyse jie turi reikšmes CHIPS, NCC, BSC, IFSC. Pirmi keturi SWIFT/BIC kodo skaičiai yra banko kodas (HABA), toliau eina šalies kodas (LT, LV arba EE), paskutiniai du skaičiai arba raidės nurodo regioną (Swedbank Baltijos šalys nenaudoja šios reikšmės, todėl galima rašyti XX, XXX arba palikti tuščią).

Paprasčiau: SWIFT = BIC

BICBusiness Identifier Code
SWIFTSociety for Worldwide Interbank Financial Telecommunication

Lietuvos Swedbank banko kodas – 73000

Latvijos Swedbank banko kodas – HABA

Estijos Swedbank banko kodas – 22

Swedbank pavedimų laikas

Swedbank pinigų pavedimo įvykdymo laikas gali skirtis priklausomai nuo pinigų siuntėjo arba gavėjo banko.

Kai jūs darote pavedimą iš Swedbank lietuviškos banko sąskaitos į kito asmens Swedbank lietuvišką sąskaitą – pinigus kitas asmuo gaus tą pačią dieną (ir savaitgaliais, ir švenčių dienomis), nes pinigai pervedami banko viduje.

Kai jūs darote pavedimą iš Swedbank lietuviškos banko sąskaitos į kito asmens lietuvišką sąskaitą (SEB, Luminor, kredito unijos, ŠB, Medicinos banko) – pinigus kitas asmuo gaus tą pačią darbo dieną, jeigu spėsite Swedbank pavedimą pateikti iki 16:00 valandos (darbo dienomis). Jeigu pervedimą Swedbank pateiksite vėliau nei 16:00 valandą, pervedimas gavėjui bus įskaitytas kitą darbo dieną.

Jeigu pervedimas vydomas iš momentinius mokėjimus aptarnaujančių bankų (pvz. SEB arba PaySera Lietuvoje), pinigai į jūsų sąskaitą Swedbank bus įskaityti per 20 sekundžių (ištisus metus, visą parą, net ir švenčių dienomis).

Informacija atnaujinta: 2018 gruodžio 17, 17:00

Daugiau apie pervedimus skaitykite Swedbank puslapyje: kasdienių paslaugų aprašymai

Swedbank pavedimai

Jeigu mokate Swedbank mėnesinį mokestį, Swedbank jums leidžia vykdyti neribotą skaičių SEPA pervedimų ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje (eurais, žinoma).

Swedbank istorija Lietuvoje

Lietuvoje po Nepriklausomybės atgavimo buvo atidaryta nemažai komercinių bankų, bet tuo metu vis dar veikė Lietuvos taupomoji kasa (su knygelėmis apie indėlių judėjimą). Vėliau jis buvo pervadintas Lietuvos taupomuoju banku (LTB), kurį vėliau įsigijo Estijos Hansabankas, o 2007 visą Hansabank nupirko Švedijos Swedbank.

Gal turite daugiau įdomių faktų apie Swedbank? Rašykite Facebook per Messenger (BankoKodas.lt), pasidalinsime jais su kitais lankytojais 🙂


12 komentarų apie “Swedbank SWIFT kodas – HABALT22

    • Sveiki. Swedbank IBAN kodas yra jūsų Swedbank sąskaitos numeris. IBAN reiškia – International Bank Account Number.

  1. Sveiki, noriu prisiregistruoti etsy.com svetainėje, ten prašo swift ir bic kodų. Tai swedbank čia tas pats kodas ar ne? Ir Iban kodas, tai bus mano kortelės numeris nurodytas ant kortelės?

    • Sveiki. Taip, BIC ir SWIFT yra tas pats kodas: HABALT22. O IBAN numeris yra jūsų banko sąskaitos numeris, kuris yra šio formato: LT94 7300 0001 0005 0005.

Parašykite komentarą